TARGI FRYZJERSKIE WATS Hair and Beauty Fair

W ostatni weekend listopada, mieliśmy okazję uczestniczyć w jednych z największych w Polsce Targów Fryzjerskich, które co roku odbywają się w Sosnowcu. Jak co roku było mnóstwo atrakcji, pokazów, konkursów oraz wykładów na tematy, zarówno stricte fryzjerskie jak i również dotyczące urody, dbania o zdrowie, wygląd.

Szeroko została omówiona kwestia pielęgnacji oraz dbania o włosy. W tej kwestii mieliśmy sporo do powiedzenia oraz zaprezentowania.

Przy naszym stoisku, przed dwa dni można było zobaczyć w jaki sposób wykonuje się zabieg Keratynowego Prostowania oraz jakie są jego efekty. Braliśmy także udział w edukacyjnej prezentacji naszego zabiegu.

IMG_4163

IMG_4139

IMG_4146

IMG_4194

IMG_4167

IMG_4203

IMG_4207

Zabieg został wykonany na trzech modelkach, które miały różny typ włosów: były to włosy puszące i grube u jednej pani, u drugiej długie, dość cienkie, “lejące się”, u trzeciej natomiast włosy były po wielu zabiegach chemicznych, rozjaśnione, zmęczone i bardzo suche.

Przy każdym zabiegu zastosowaliśmy inny rodzaj Keratyny – przy włosach grubych i spuszonych była to Keratyna Oryginal, do włosów cienkich, pozbawionych blasku, była to nasza nowość Keratyna GOLD http://cocochoco.pl/produkty/kosmetyki/2012-02-05-23-04-434-13-detail

przy włosach blond można było użyć dwóch rodzajów Keratyny – zarówno PURE oraz Oryginal, tutaj dla uzyskania bardzo mocnego efektu regeneracji oraz prostowania, postanowiliśmy użyć Keratyny Oryginal.

Oto efekty:

IMG_4223

IMG_4228

Cienkie, lejące się włosy:

IMG_4197

IMG_4213

IMG_4215

Tutaj możecie Państwo zaobserwować efekt Keratyny Gold, która zawiera płynne, 24 karatowe złoto.

Daje to efekt dodatkowego blasku, połysku, ale BEZ OBCIĄŻENIA WŁOSÓW.

Włosy są jedwabiście gładkie i lśniące, pozostając przy swojej objętości.

Są też odporne na warunki pogodowe, ich struktura nie zmienia się pod wpływem deszczu oraz wiatru.

IMG_4210

Włosy rozjaśniane i mocno zniszczone zabiegami fryzjerskimi. Tutaj można było zastosować zarówno Keratynę Oryginal, Gold jak i Pure:

IMG_4157

IMG_4173

IMG_4181

IMG_4177

IMG_4184

W imieniu całego Zespołu CocoChoco pragniemy podziękować Państwu za liczne przybycie do naszego stoiska, za rozmowy, zainteresowanie oraz Państwa zaufanie.

Pozdrawiamy ciepło naszych stałych Klientów, którzy jak zwykle obdarzyli nas ciepłym słowem.

Do zobaczenia!

cocochoco4 wyciete